Menu Zamknij

WÓZKI DZIECIĘCE SPACEROWE

Sport Gt
Wiking

Dla waszego dziecka przygotowaliśmy też wózki spacerowe WIKING oraz SPORT GT.

Naszą mniejszą spacerówkę SPORT GT można złożyć bardzo szybko , wziąć pod pachę i wsiąść do autobusu lub bez problemu włożyć do bagażnika bez konieczności zdejmowania siedziska i demontażu kółek. Większy wózek spacerowy WIKING też łatwo się składa ale główną jego zaletą jest to że posiada obracane siedzisko – można je zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Obrotowe przednie kółka w obu naszych wózkach spacerowych sprawiają, że wózki są bardziej zwrotne i łatwiej nimi manewrować na przykład w sklepie. Wózki na większych, pompowanych kołach w które są wyposażone nasze wózki spacerowe lepiej radzą sobie w terenie .

Zawieszenie jest odpowiednio amortyzowane – ani zbyt twarde ani zbyt miękkie. Możliwość regulacji wysokości ustawienia rączek ułatwia prowadzenie wózka osobom różnego wzrostu.

Siedziska naszych wózków spacerowych są stosunkowo szerokie. Oparcie i podnóżek mają regulację ustawienia. Oparcia w naszych wózkach spacerowych można  rozłożyć do pozycji leżącej. Budki są głębokie, ale przewiewne,  zapewniają też ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem.

Pięciopunktowe pasy zapewniają dziecku bezpieczeństwo. Koszyki na zakupy są łatwo dostępne, pojemne, można zdjąć do czyszczenia. Pałąk [ barierka ] zapewnia dodatkową ochronę – jest prosty do zdemontowania – to ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z wózka. Tapicerka jest przewiewna, łatwa do czyszczenia . Dodatek skóry w modelu SPORT GT dodaje teu wózkowi spacerowemu ekskluzywnego wyglądu .

Każdy z naszych modeli wózków spacerowych posiada folię przeciw deszczu , ciepły pokrowiec . Dodatkowym atutem jest wyposażenie w standardzie każdego z naszych wózków spacerowych w pojemną torebkę.