Menu Zamknij

DZIECIĘCE WÓZKI GŁĘBOKIE – KLASYCZNE

Polaris
Polaris Retro

Dla naszego dzidziusia pierwszym pojazdem może być wózek głęboki z tzw. gondolą w której układamy dziecko w pozycji leżącej. Może on mieć klasyczny wygląd lub typu retro Duża gondola w sezonie jesienno – zimowym pomieści nie tylko ciepło ubranego malucha, ale także kocyk, którym go okryjemy.

Gdy maluch podrośnie, zazwyczaj przesiada się do spaceróki która pozwala mu podziwiać otaczający świat [ spacerówka pod kolor u nas jest w zestawie ]. Rozwiązanie o tyle praktyczne że nie wymaga zakupu dwóch wózków i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca .

U nas dostępne są wózki głębokie z kołami pompowanymi (zapewniają dodatkową amortyzację, idealne np. w lesie) . Największą zaletą tego rodzaju wózka jest lekkość prowadzenia nawet po nierównym terenie. Jeżeli was rodziców czeka przemierzanie wertepów i wybojów, a mieszkacie w domu czy na pierwszym piętrze, to zamiast szukać ultralekkiego modelu, lepiej postawić na wózek głęboki z większymi kołami np : Polaris retro. Wszystkie koła są amortyzowane, dzięki czemu łatwo się podjeżdża na krawężniki i lekko podbija przednie kółka .

Nasze wózki głębokie mają 4 koła dzięki czemu są stabilniejsze niż ich 3-kołowa alternatywa, łatwiej też korzystać z nich na wszelkiego rodzaju podjazdach.

Każdy element tzn. gondolę , spacerówkę czy dokupiony pod kolor fotelik można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Wózki głębokie Polaris z gondolą – klasyczne modele niemowlęce przeznaczone już od urodzenia dziecka, gdy nie może ono jeszcze leżeć w spacerówce. Są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem gdyż można używać siedziska spacerowego po wersji głębokiej dopiero w momencie, gdy dziecko będzie mogło siedzieć w nim samodzielnie.

Nasze wózki głębokie posiadają w standarcie folię przeciwdeszczowa, pokrowce  – chronią one malucha przed deszczem i śniegiem. Zakup folii jest przydatny lub wręcz niezbędny zwłaszcza w przypadku dzieci urodzonych jesienią czy zimą.