Menu Zamknij

SANKI

Alpino Srebrne

Jesteśmy producentem wózków dziecięcych działającym na polskim oraz europejskim rynku. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o asortyment na sezon jesienno-zimowy. Prezentowane na stronie internetowej sanki dostępne są w dwóch wariantach- Alpino czarne oraz Alpino srebrne z przeznaczeniem nie tylko dla maluszków, ale poprzez zastosowanie wzmocnionych elementów, także dla dzieci w wieku szkolnym.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Dzięki wykorzystaniu wytrzymałych amortyzatorów, nasze konstrukcje wyróżniają się siłą nacisku sięgającą nawet 100 kilogramów. Jednocześnie szeroki rozstaw płóz i ich odpowiedni profil podnoszą bezpieczeństwo oraz zapewniają stabilność. Sanki mają długość zaledwie 100 centymetrów, dlatego nie sprawiają żadnych problemów z transportem, a wyprofilowana rączka zapewnia wygodne ich pchanie przez rodzica. Każdy model posiada gwarancję na okres 12 miesięcy.

Dzięki naszym produktom każde dziecko miło spędzi czas ze swoim rodzicem, bawiąc się na świeżym powietrzu – dlatego nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego!